MA2Z00100L
DIODE GEN PURP 200V 100MA SMINI2
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
MA2Z00100L
MA2Z00100L Hakkında
MA2Z00100L, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 200V ters voltaj dayanımına ve 100mA ortalama düzeltilmiş akım kapasitesine sahiptir. SC-90 (SOD-323F) SMini2 yüzey montajı paketinde sunulan bu diyot, 1.2V ileri voltajda çalışır ve 60ns reverse recovery time'ına sahiptir. Düşük kapasite (3pF) ve küçük sinyal hızı karakteristiği nedeniyle, güç kaynakları, ses sistemleri, LED sürücüler ve analog devreler gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Maksimum çalışma sıcaklığı 150°C'dir. (Not: Bileşen obsolete statüsündedir.)
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 3pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 60 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SMini2-F1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 100 mA