MA2S1010GL
DIODE GP 250V 100MA SSMINI2-F4
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
MA2S1010GL
MA2S1010GL Hakkında
MA2S1010GL, Panasonic tarafından üretilen bir silikon doğrultucu diyottur. SC-79 (SOD-523) yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponent, maksimum 250V reverse voltaj ve 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 70mA'de 1.2V, reverse leakage akımı 250V'de 1µA ile karakterize edilir. 60ns reverse recovery time'ı ile small signal uygulamalara uygun hızı sağlar. -40°C ile +150°C bağlantı sıcaklığı aralığında çalışır. Genel amaçlı AC-DC güç dönüştürme, basit doğrultma devreleri, anahtarlama devrelerine ve güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. SMD paketi ile yüksek yoğunluklu PCB'lerde montaj imkanı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 3pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 100mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 250 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 60 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SSMini2-F4
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 250 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 70 mA