M50100CC1400
DIODE MODULE 1.4KV 100A
Seri / Aile Numarası
M50100CC
M50100CC1400 Hakkında
M50100CC1400, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 1.4kV 100A kapasiteli doğrultma diyot modülüdür. Common Cathode konfigürasyonunda bir çift diyot içeren bu komponent, Chassis Mount tipi kasa ile sunulur. 100A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan cihaz, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. Forward voltajı 100A'de maksimum 1.2V olan bu standart hızlı diyot modülü, 500ns'den daha uzun recovery time'ı ile high voltage uygulamalarında kullanılmaktadır. Endüstriyel güç denetimi, converter ve inverter devreleri gibi yüksek gerilim doğrultma uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 100A
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 100 A