M30L45C-E3/4W
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
M30L45C
M30L45C-E3/4W Hakkında
M30L45C-E3/4W, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. Ortak katod konfigürasyonu ile tasarlanan bu komponent, 45V DC ters voltaj derecelendirilmesine sahiptir. Diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 600mV ön voltajına (15A'de) sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den küçük anahtarlama zamanına sahiptir. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Ters kaçak akımı 45V'de 1mA ile sınırlıdır. Endüstriyel güç kaynakları, AC/DC konverterler ve doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 15 A