M1DS10-250A2-P1
DC-OUT SSC 1KV/250A
Üretici
Nominal Controls
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
M1DS10-250A2
M1DS10-250A2-P1 Hakkında
M1DS10-250A2-P1, Nominal Controls tarafından üretilen katı hal SSC (Solid State Contactor) kontaktördür. 250A yüksek akım kapasitesi ile 1-1000V DC yük voltajını kontrol edebilir. 12-32VDC giriş voltajında çalışan bu cihaz, SPST-NO (1 Form A) devresi yapısıyla tek yönlü anahtarlama işlevini gerçekleştirir. Hockey Puck paketlemesi ve Chassis Mount montajı ile kompakt uygulamalara uygundur. BusBar terminasyon stili, doğrudan kablo bağlantısını sağlar. Güç dağıtımı, motorlar, solenoidler ve ağır yük uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 250 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type DC
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style BusBar
Voltage - Input 12 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 ~ 1000V