M1020-11I155.5200
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC
Paket/Kılıf
36-CLCC
Seri / Aile Numarası
M1020
M1020-11I155.5200 Hakkında
M1020-11I155.5200, Renesas Electronics Corporation tarafından üretilen PLL jitter attenuator entegre devresdir. 36-CLCC yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 155.52MHz maksimum frekansa kadar çalışabilir ve LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL giriş seçeneklerini destekler. LVPECL çıkış sağlayan cihaz, 2:2 giriş:çıkış oranında çalışır ve frekans bölücü özellikleri içerir. Diferansiyel giriş ve çıkış desteğiyle, telekomunikasyon, ağ ve veri iletişim uygulamalarında saat sinyallerinin jitter özelliklerini iyileştirmek için kullanılır. 3.135V-3.465V besleme gerilimi ile -40°C ile +85°C arasında işletim sıcaklığında çalışır. Cihazın üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output Yes/Yes
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 155.52MHz
Input LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output LVPECL
Package / Case 36-CLCC
Part Status Obsolete
PLL Yes
Ratio - Input:Output 2:2
Supplier Device Package 36-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V