LY3F-AC120
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Seri / Aile Numarası
LY3F-AC120
LY3F-AC120 Hakkında
LY3F-AC120, Omron Automation tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 3PDT (3 Form C) kontak yapısına sahip bu röle, 10 A akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. 120VAC bobini ile kontrol edilen cihaz, 96 VAC minimum işletme voltajında çalışmaya başlar ve 36 VAC'de serbest kalır. 25 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. Silver Alloy kontak malzemesi, 250VAC veya 125VDC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirebilir. Chassi montajı için tasarlanan ve plug-in terminasyon stiline sahip bu röle, endüstriyel kontrol uygulamaları, motor kontrol devreleri, elektrik panelleri ve genel elektrik değiştirme işlemlerinde kullanılır. -25°C ile 55°C arasında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 14.8 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max