LY2-D-DC100/110
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
LY2-D
LY2-D-DC100/110 Hakkında
Omron LY2-D-DC100/110, genel amaçlı DPDT (2 Form C) güç rölesidir. 110VDC bobinlemesi ile çalışan bu röle, 10A kontakt kapasitesine ve gümüş alaşım kontaklarına sahiptir. 250VAC veya 125VDC'ye kadar anahtarlama yeteneğine ve entegre diyota sahip tasarımı soket montajı için uygundur. 25ms işletme ve bırakma zamanı ile hızlı komutasyon sağlar. -25°C ile 55°C arasında güvenilir çalışma sunar. Endüstriyel kontrol, makine otomasyon, elektrik panelleri ve PLC uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 10 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 10 A
Features Diode
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max