LY1I4 AC110/120
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 120V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
LY1I4
LY1I4 AC110/120 Hakkında
Omron LY1I4 AC110/120, genel amaçlı güç rölesidir. SPDT (1 Form C) kontağı ile tek bir çıkışta açma-kapama işlemi gerçekleştirir. 120VAC bobini ile kontrol edilir ve 15A kapasite ile cihaz kontrolü, otomasyon sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Test butonu sayesinde çalışması manuel olarak kontrol edilebilir. -25°C ile 55°C çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 25ms işletme ve serbest bırakma zamanları hızlı tepki gerekli uygulamalar için uygundur. Socketable montaj tipi ile standart rölesi soketlerine yerleştirilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 9.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 15 A
Features Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max