LY1F-AC100/110
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 110V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
LY1F-AC100/110
LY1F-AC100/110 Hakkında
Omron LY1F-AC100/110, 110VAC bobine sahip genel amaçlı güç rölelesidir. SPDT (1 Form C) kontakt yapısıyla maksimum 15A akım anahtarlaması gerçekleştirip, 250VAC veya 125VDC düzeyine kadar gerilim kontrol edebilir. 11mA bobine akımı ile düşük enerji tüketimine sahiptir. 25ms işletme ve açılma süresi yanında geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-25°C ile 55°C) sayesinde endüstriyel uygulamalar, kontrol sistemleri, elektrik panoları ve otomasyon cihazlarında tercih edilir. Chassis mount montajı ve Plug In terminal bağlantı stiline sahiptir. Gümüş alaşımı kontakt malzemesi, güvenilir elektrik teması sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 11 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max