LXZ63VB821M16X30LL
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXZ63VB821M
LXZ63VB821M16X30LL Hakkında
LXZ63VB821M16X30LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 820µF kapasiteli, 63V rated gerilim ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 43 mOhms impedans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 2.67A, 120 Hz'de 1.602A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Anahtarlama güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.602 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V