LXZ6.3VB682M18X20LL
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LXZ6.3VB682M
LXZ6.3VB682M18X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXZ6.3VB682M18X20LL alüminyum elektrolitik kondansatör, 6800µF kapasitans ve 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montajlı radial can paketinde sunulan bu kondansatör, 28 mOhms impedans ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olup, 105°C'de 8000 saat ömür garantisi vermektedir. 100 kHz'de 2.49 A ve 120 Hz'de 2.1165 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Power supply filtreleme, AC/DC dönüştürücü çıkış defiltrasyonu ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1165 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V