LXZ63VB122M16X40LL
CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXZ63VB122M
LXZ63VB122M16X40LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXZ63VB122M16X40LL, 1200µF kapasitanslı ve 63V nominal gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 100 kHz'de 2.85A ve 120 Hz'de 1.71A ripple akımına dayanabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 8000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 30 mOhms empedansı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, depolama ve voltaj dengeleme devrelerinde kullanılır. Parça, obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.85 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V