LXZ50VB272M18X40LL
CAP ALUM 2700UF 20% 50V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LXZ50VB272M
LXZ50VB272M18X40LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXZ50VB272M18X40LL, 2700 µF kapasitansa ve 50 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. ±20% tolerance ile spesifike edilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 20 mOhms impedansı ile 100 kHz'de 3.4 A ve 120 Hz'de 2.55 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V