LXZ50VB102M16X25LL
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXZ50VB102M
LXZ50VB102M16X25LL Hakkında
United Chemi-Con üretimi LXZ50VB102M16X25LL, 1000 µF kapasitansına ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipinde tasarlanmış olan bu komponentin impedansı 34 mOhm olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 100 kHz'de 2.24A ve 120 Hz'de 1.344A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 8000 saatlik yaşam süresi garantilidir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.24 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.344 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V