LXZ25VB472M18X35LL
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXZ25VB472M
LXZ25VB472M18X35LL Hakkında
LXZ25VB472M18X35LL, United Chemi-Con tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4700 µF kapasitans değeri ile 25V rated voltage özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ve 16 mOhms impedans değerleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunmakta, -55°C ile +105°C arasında çalışmaktadır. 100 kHz'de 3.68 A ve 120 Hz'de 3.128 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole radial montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.68 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.128 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V