LXZ25VB222M12X35LL
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXZ25VB222M
LXZ25VB222M12X35LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXZ25VB222M12X35LL, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipinde paketlemesi ve through-hole montaj özelliği ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. 105°C'de 7000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sunar. ±20% tolerans aralığında ve -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 2.51A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Gücü düşürmek, yüksek frekanslı sinyalleri filtrelemek ve gerilim sabitleme devrelerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8825 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V