LXZ16VB471M8X15LL
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXZ16VB471M
LXZ16VB471M8X15LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXZ16VB471M8X15LL, 470 µF kapasitans değerine ve 16V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 3000 saatlik ömür süresi için 105°C sıcaklıkta tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 730 mA ve 120 Hz'de 365 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 90 mOhm empedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 730 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 365 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V