LXZ10VB682M18X25LL
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXZ10VB682M
LXZ10VB682M18X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXZ10VB682M18X25LL, 6800 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, through-hole montaj tipi bir kondansatördür. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 8000 saatlik ömrü vardır. 20 mOhms empedans ve ±20% tolerans özellikleriyle donatılmıştır. Yüksek frekansta (100 kHz) 2.74 A, düşük frekansta (120 Hz) 2.329 A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. Ürün mevcut durumu itibariyle kullanımdan kaldırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.74 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.329 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V