LXZ10VB102M8X20LL
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXZ10VB102M
LXZ10VB102M8X20LL Hakkında
LXZ10VB102M8X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir. 80 mOhms empedans, 810 mA @ 100 kHz ripple akımı ve 486 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımına sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saatlik ömre sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 810 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 486 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V