LXY63VB331M16X20LL
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY63VB331M
LXY63VB331M16X20LL Hakkında
LXY63VB331M16X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasiteli, 63V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömre sahiptir. 100 kHz'de 1.1A, 120 Hz'de 550mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 85 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. Ürün statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 550 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V