LXY50VB68RM8X12LL
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY50VB68RM8X12LL
LXY50VB68RM8X12LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXY50VB68RM8X12LL, 68 µF kapasitansı ile 50V değiştirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa içinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 300 mOhms impedans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışır. 100 kHz'de 340 mA ve 120 Hz'de 136 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve analog devreler gibi genel endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 136 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V