LXY50VB681M16X20LL
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY50VB681M
LXY50VB681M16X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXY50VB681M16X20LL, 680 µF kapasitansa sahip 50V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi gövdede through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 8000 saatlik yaşam süresi 105°C'de sunmaktadır. 50 mOhm impedans ile 1.42 A (100 kHz) ve 852 mA (120 Hz) ripple akım özelliklerine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri için tercih edilir. Polar yapısı nedecek doğru kutuplama gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.42 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 852 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V