LXY35VB82RM6X15LL
CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY35VB82RM6X15LL
LXY35VB82RM6X15LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXY35VB82RM6X15LL, 82 µF kapasitansa ve 35 V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 250 mOhm impedans ve ±20% tolerans değerleriyle, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 390 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 156 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V