LXY35VB221M10X16LL
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY35VB221M
LXY35VB221M10X16LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXY35VB221M10X16LL, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V voltaj ratingine sahip bu radial, through-hole montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunar. 84 mOhms'luk düşük impedans değeri, 100 kHz'de 825 mA ve 120 Hz'de 412.5 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans değeri ile standart devre tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 84 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 825 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 412.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V