LXY35VB182M16X30LL
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY35VB182M
LXY35VB182M16X30LL Hakkında
LXY35VB182M16X30LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 1800µF kapasitanslı, 35V rated voltage'lı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 8000 saat ömür süresine sahip (105°C'de) ve -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 25 mOhm düşük impedans değeri, 100 kHz'de 2.35 A ve 120 Hz'de 1.41 A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V