LXY25VB561M10X25LL
CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY25VB561M
LXY25VB561M10X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXY25VB561M10X25LL, 560 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu komponentin ±20% toleransı vardır. Radial, Can tipinde kasa ile Through Hole montajı destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür süresi sunmaktadır. 52 mOhms impedans değeri, 100 kHz'de 1.26 A ve 120 Hz'de 630 mA ripple akım kapasitelerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 52 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 630 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V