LXY25VB471M10X20LL
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY25VB471M
LXY25VB471M10X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXY25VB471M10X20LL, 470µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt takılı olarak kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.04A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans değerine sahip olan komponentin impedansı 62 mOhms'dir. Part obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.04 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V