LXY16VB681M10X20LL
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY16VB681M
LXY16VB681M10X20LL Hakkında
LXY16VB681M10X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 680 µF kapasiteli, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 62 mOhms impedansı ve 5000 saat ömrü (105°C'de) özelliğine sahiptir. Düşük frekans (120 Hz'de 624 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 1.04 A) ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.04 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 624 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V