LXY16VB331M8X15LL
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY16VB331M
LXY16VB331M8X15LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXY16VB331M8X15LL, 330 µF kapasitesine sahip 16V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü vardır. 130 mOhm'luk impedansı ile yüksek frekanslı uygulamalarda 555 mA ripple akımını karşılayabilir. Genel amaçlı uygulamalar, filtre devreleri, güç kaynakları ve ses sinyali işleme gibi alanlarda kullanılabilir. Not: Bu parça üretimi durdurulmuş durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 277.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V