LXY10VB682M16X35LL
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY10VB682M
LXY10VB682M16X35LL Hakkında
LXY10VB682M16X35LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 6800µF kapasitanslı 10V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 22 mOhms impedans değeriyle, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 2.1675 A, yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarında 2.55 A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli işlem yapabilir ve 105°C'de 8000 saat ömüre sahiptir. Kompakt radial can paketi ile entegre devrelerin güç kaynağı filtreleme, zaman belirleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1675 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V