LXY10VB221M6X15LL
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY10VB221M6X15LL
LXY10VB221M6X15LL Hakkında
LXY10VB221M6X15LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasiteli 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket yapısında through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 250 mOhms impedans değerine sahiptir. 2000 saat ömür garantisiyle 105°C sıcaklıkta çalışır, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ~ 105°C) stabil performans sunur. 100 kHz'de 390 mA, 120 Hz'de 195 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Bileşen şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V