LXY10VB181M6X11LL
CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
LXY10VB181M
LXY10VB181M6X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen LXY10VB181M6X11LL, 180 µF kapasitansa ve 10V rated voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 350 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özelliğine sahiptir. 100 kHz frekansında 273 mA ve 120 Hz frekansında 109.2 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömrü garanti edilmektedir. Through hole yapısı sayesinde geleneksel PCB montajında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 273 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 109.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V