LX2400ILG
DIODE GEN PURP 24V 25A 2LGA
Paket/Kılıf
2-LLGA
Seri / Aile Numarası
LX2400
LX2400ILG Hakkında
LX2400ILG, Microchip Technology tarafından üretilen 24V doğrultucu diyotudur. 25A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu komponent, standart recovery karakteristiğine (>500ns) sahiptir. Surface mount 2-LLGA paketinde sunulan diyot, 65mV forward voltajı ile düşük ısı kaybı sağlar. -55°C ile +225°C arasında çalışabilen bu komponent, DC güç kaynakları, endüstriyel doğrultma uygulamaları ve AC-DC dönüştürücülerde kullanılmaktadır. 250µA reverse leakage akımı ile yüksek sızıntı özelliği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 25A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 20 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 225°C
Package / Case 2-LLGA
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 2-LGA (7.5x11.5)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 24 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 65 mV @ 10 A