LVD75F40H
SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V
Seri / Aile Numarası
LVD75F40H
LVD75F40H Hakkında
LVD75F40H, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen katı hal rölesinde (SSR) SPST-NO konfigürasyonda tasarlanmış yüksek akım anahtarlama uygulaması için bir komponenttir. 40A yük akımı kapasitesi ve 3V ile 75V arasında değişen yük gerilimi aralığı ile geniş çeşitlilikte DC yükleme uygulamalarında kullanılabilir. 25.6 ~ 26.6VDC giriş gerilimi ile kontrol edilen cihazda, 15 mOhms maksimum açık durum direnci düşük güç kayıpları sağlar. Chassis mount yapısı ve vida terminali ile endüstriyel kontrol sistemleri, güç yönetimi uygulamaları, otomatik sistemler ve motor kontrol devrelerinde tercih edilen bir komponenttir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 15 mOhms
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 25.6 ~ 26.6VDC
Voltage - Load 3 V ~ 75 V