LVD75D60H
SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V
Seri / Aile Numarası
LVD75D60H
LVD75D60H Hakkında
LVD75D60H, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen 60A kapasiteli katı hal rölesinin (SSR) seçici bir kontrol elemanıdır. SPST-NO (1 Form A) devresi yapısıyla tek yönlü geçiş işlemini gerçekleştiren bu röle, 23-24VDC giriş voltajına karşılık 3-75V DC yük gerilimini kontrol edebilir. 10 mOhms maksimum on-state direnci ile düşük güç kaybı sağlar. Chassis mount tipinde Hockey Puck paket formatında tasarlanan komponent, vida terminalleri ile tesisat edilir. Elektromanyetik geçiş mekanizmasına ihtiyaç duymayan yapısı sayesinde endüstriyel kontrol, güç kaynakları, test ekipmanları ve motor kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 60 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 10 mOhms
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 23 ~ 24VDC
Voltage - Load 3 V ~ 75 V