LVD75C40H
SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V
Seri / Aile Numarası
LVD75C40H
LVD75C40H Hakkında
LVD75C40H, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen, SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesidür (SSR). 40A yük akımı kapasitesine sahip olan bu bileşen, 3V ile 75V arasında DC yük geriliminde çalışmaktadır. 12-12.5VDC giriş gerilimi ile kontrol edilen röle, maksimum 15 mOhm on-state direnci sayesinde düşük güç kayıpları sağlar. Hockey Puck paket tipi ve vida terminali ile şasi montajı için tasarlanmıştır. Döner makineler, endüstriyel denetim sistemleri, enerji yönetimi uygulamaları ve AC/DC anahtarlama gereksinim duyan sistemlerde kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 15 mOhms
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 12 ~ 12.5VDC
Voltage - Load 3 V ~ 75 V