LVD75A60H
SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V
Seri / Aile Numarası
LVD75A60H
LVD75A60H Hakkında
LVD75A60H, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen katı hal rölesidir (SSR). SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda tek bir normalde açık kontağı bulunur. 60A yük akımı kapasitesine sahip olan bu bileşen, 3V ile 75V arasında DC yük voltajı ile çalışabilir. 11-11.5VDC giriş voltajı kontrolü altında gerçekleştirir. 10mOhms maksimum on-state direnci sayesinde düşük enerji kaybı sağlar. Hockey Puck paket tipi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. Vida terminal bağlantısı kullanılmakta ve DC çıkış tipi kontrol gerektiren endüstriyel otomasyon, güç yönetimi, motor kontrolü ve elektronik anahtar uygulamalarında kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 60 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 10 mOhms
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 11 ~ 11.5VDC
Voltage - Load 3 V ~ 75 V