LSIC2SD120D20
SCHOTTKY DIODE SIC 1200V 20A
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
LSIC2SD120D20
LSIC2SD120D20 Hakkında
LSIC2SD120D20, Littelfuse tarafından üretilen 1200V Silicon Carbide (SiC) Schottky diyottur. 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu komponent, yüksek frekans uygulamalarında sıfır geri kazanım zamanı (zero recovery time) sunmaktadır. TO-263-3 Surface Mount paketinde sunulan diyot, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Maksimum 1.8V ileri gerilim düşüşü ve 100µA ters sızıntı akımı karakteristiğine sahiptir. Güç elektroniği, invertör, AC/DC konvertörler ve yüksek frekans anahtarlama uygulamalarında kullanılır. (Not: Ürün obsolete durumdadır)
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1142pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 54.5A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1200 V
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package TO-263-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 20 A