LR600240D25R
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Seri / Aile Numarası
LR600240D25R
LR600240D25R Hakkında
Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen LR600240D25R, 25A yük akımına sahip tek kutuplu tek atmalı (SPST-NO) katı hal röleleridir. 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilen ve 24-280V AC çıkış voltajını anahtarlayabilen bu bileşen, endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma kontrol uygulamaları, motor kontrolü ve AC yük anahtarlamasında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. Mekanik aletlerin yerini alan bu elektronik anahtar, titreşim ve mekanik arızaya karşı dayanıklı çalışma ortamlarında tercih edilir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Through Hole
Output Type AC
Package / Case Module
Part Status Active
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V