LR600240D25H
PCB SSR 280VAC/25A DC IN TP ZC
Seri / Aile Numarası
LR600240D25H
LR600240D25H Hakkında
Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen LR600240D25H, PCB montajlı katı hal röle (SSR) olup, 25 A yük akımında 24V ile 280V arasında AC yüklerin kontrolü için tasarlanmıştır. 4-32VDC giriş voltaj aralığında çalışan bu SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu röle, zero cross özelliği sayesinde EMI parazitlerini azaltır. Module format chassis mount paketi ile endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma kontrolü, aydınlatma uygulamaları ve motor kontrol devrelerine entegre edilebilir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Supplier Device Package Module
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V