LQSW6471MELC40
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LQSW6471MELC
LQSW6471MELC40 Hakkında
Nichicon LQSW6471MELC40, 470 µF kapasitansına sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile tasarlanmış bu komponen, snap-in radial kasa tipinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bileşen, 50 kHz'de 2.66A ve 120 Hz'de 1.86A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6598 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V