LQS2W271MELA50
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LQS2W271MELA50
LQS2W271MELA50 Hakkında
Nichicon LQS2W271MELA50, 270 µF kapasitansiyetli 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket yapısı ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresine sahiptir. High frequency'de 1.76 A, low frequency'de 1.23 A ripple current kaldırabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri, osilatör ve timing uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7589 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V