LQS2W101MELZ30
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LQS2W101MELZ
LQS2W101MELZ30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQS2W101MELZ30, 100 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. Yüksek frekans uygulamalarında 50 kHz'de 986.7 mA, düşük frekans uygulamalarında 120 Hz'de 690 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, genel amaçlı elektronik devreler, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 986.7 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V