LQS2V471MELC30
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LQS2V471MELC30
LQS2V471MELC30 Hakkında
Nichicon LQS2V471MELC30, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarına uygundur. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 3000 saat ömürlü tasarımı ile endüstriyel ve genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılır. 50 kHz'de 2.002 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.002 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V