LQS2V471MELB40
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LQS2V471MELB40
LQS2V471MELB40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQS2V471MELB40, 470µF kapasitansla 350V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipiyle through-hole uygulamalarına uygun olup, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 3000 saatlik çalışma ömrü ile tasarlanmıştır. 50 kHz'de 2.002 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı, ses cihazları, aydınlatma ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.002 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V