LQS2V471MELA50
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LQS2V471MELA50
LQS2V471MELA50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQS2V471MELA50, 470 µF kapasitans değerine ve 350V rated voltajına sahip radial, snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 50 kHz'de 2.002 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple current kapasitesine sahip olan bu bileşen, güç kaynağı filtrelemesi, depolama ve düzeltme uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi ile uzun vadeli güvenilirlik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.002 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V