LQS2V331MELB30
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LQS2V331MELB30
LQS2V331MELB30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQS2V331MELB30, 330 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, yüksek frekans (50 kHz) ve düşük frekans (120 Hz) ripple akım değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.716 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V