LQS2V181MELA25
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LQS2V181MELA25
LQS2V181MELA25 Hakkında
Nichicon LQS2V181MELA25, 180 µF kapasitansı ve 350 V rated voltage'ına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür belirtmektedir. Yüksek ve düşük frekans ripple akımına dayanıklı yapısı ile (1.287 A @ 50 kHz, 900 mA @ 120 Hz) güç kaynakları, motor kontrolü, converter devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ve ±20% toleranssı ile endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.287 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V