LQS2G271MELA40
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LQS2G271MELA40
LQS2G271MELA40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LQS2G271MELA40, 270 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial monaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli şekilde monte edilebilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.573 A ve 120 Hz'de 1.22 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devreleri gibi yüksek voltaj endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V